0905 915 347  alumix@ploty-alumix.sk

BLOG

Slovenský výrobok od slovenského výrobcu – Made in Slovakia

Žiadny medzičlánok medzi výrobcom a zákazníkom, ktorý len navyšuje cenu výrobku. Jednoducho vieme, čo vyrábame, predávame zákazníkom a za čo ručíme našou značkou.

 

Žiadny medzičlánok medzi výrobcom a zákazníkom, ktorý len navyšuje cenu výrobku. Žiadny sprostredkovateľ predaja výrobkov z Poľska, Číny či z inej krajiny. Sme Slovenský výrobca, ktorý ma sídlo na Slovensku vo vlastnej budove s vlastným strojovým vybavením. Jednoducho vieme, čo vyrábame, predávame zákazníkom a za čo ručíme našou značkou.

 

Nakupujeme materiál, ktorého kvalitu pravidelne preverujeme rozborom zloženia a testom tuhosti. Tento materiál delíme, ohýbame, spájame, zvárame so zariadeniami najlepšej svetovej značky, do detailov prebrúsime a pripravíme na lakovanie. Lakovanie vo všetkých RAL odtieňoch prebieha na plnoautomatickej linke, kde sa na hliník nanesie titánový základ a následne farba.


Hliníkové brány, ploty a zábradlia vyrábame so 14 ročnými skúsenosťami, dokážeme vyhovieť každej požiadavke a vyriešiť situácie, ktoré sa na prvý pohľad zdajú zložité a príliš komplikované.

brany-ploty-zilina

 

ALUMIX s.r.o.
Pusté 868, Žilina-Rosina

alumix@ploty-alumix.sk
+421 908 912 024