0905 915 347  alumix@ploty-alumix.sk

HLINÍKOVÉ PLOTY A BRÁNY

Rýchly dopyt

Vaše meno:
Vaše telefónne číslo:
Napíšte, o čo máte záujem:

Hliníkové ploty a brány

DEKOR EXCLUSIVE

hlinikove ploty dekor exclusive typ 01 50Dekor Exclusive je mimoriadne obľúbený štýl oplotenia, ktorý Vám dokážeme vyrobiť na milimeter presne podľa Vašich požiadaviek.

viac-informacii

DEKOR KLASIK

hlinikove ploty dekor klasik 4Dekor klasik je klasický typ oplotenia vyrobený kvalitou 21 storočia. Jeho prednosťou je jednoduchosť a precíznosť. Výplň tvorí plná pásovina 40x8, prípadne pásovina iného rozmeru.

 

viac-informacii

DEKOR

hlinikove ploty dekor horizontalne 3783Dekor je výplň zo špeciálneho materiálu s rozmerom 25/25mm. Výplň môže byť uložená zvisle, ale aj horizontálne. Medzera medzi jednotlivými tyčkami je plne voliteľná.Veľmi moderným prevedením je medzera len 30mm.

 

viac-informacii

DIEROVANÝ PLECH

vzor-dierovany-plechKaždý kus dierovaného plechu je vyrazený extra na zákazku podľa Vášho priania. Otvory v plechu môžu byť štvorcové, kruhové a ich rozmiestnenie ako aj počet výsekov je len na Vás.

viac-informacii

PLNÉ BRÁNY

vzor-plnene-branyPevne pozváraný a kvalitne vybrúsený rám s plne nepriehľadnou výplňou, ktorá tým že sa zakladá jedna do druhej tvorí veľmi robustný a kompaktný celok.


viac-informacii

PALISÁDY

vzor-palisadyPalisády sú zdobené vrúbkovité rúrky s priemerom 30mm. Zakončenie týchto rúrok je, ako vidíte na tomto obrázku, čiapkou, ktorá je takisto z hliníka.


viac-informacii

LATY

vzor-latyTento typ je náhradou za drevené laty, o ktoré ste sa museli neustále každý rok starať. S týmto je už koniec.viac-informacii

KOVANÉ PLOTY

vzor-kovane-plotyVšetko, čo vidíte na fotografiách, je hliník. Kované ploty, brány a zábradlia z hliníka Vám zaručujú, že oplotenie Vám už nikdy nebude hrdzavieť, pretože hliník jednak nekoroduje a potom kotviaci materiál, ktorý používame, je z nerezu.

viac-informacii

ALUMIX s.r.o.
Pusté 868, Žilina-Rosina

alumix@ploty-alumix.sk
+421 908 912 024