0905 915 347  alumix@ploty-alumix.sk

HLINÍKOVÉ PLOTY A BRÁNY

Rýchly dopyt

Vaše meno:
Vaše telefónne číslo:
Napíšte, o čo máte záujem:

DEKOR

profil-dekor-uvDekor je výplň zo špeciálneho materiálu o rozmere 25/25mm. Výplň môže byť uložená zvisle, ale aj horizontálne. Medzera medzi jednotlivými "tyčkami" je plne voliteľná.Veľmi moderným prevedením je medzera len 30-40mm.


Ako výrobca dokážeme vyrobiť akýkoľvek tvar tohto oplotenia podľa Vášho priania, ktorý Vám vypracujeme ZADARMO ako vizualizáciu. Oplotenie dodávame s tou najkvalitnejšou povrchovou úpravou a profesionálne namontujeme so všetkým potrebným uchytením, ktoré je v cene. Kotviaci materiál je z nerezu, takže na Vašom oplotení už nebude nič hrdzavieť.

  záruka    dvojfarebna   vzorkovník RAL    štruktúrované farby

 

Dekor horizontálne

brany-dekor-horizontalnyJednoduchý horizontálny typ s dôrazom na precíznosť. Výhodou je dvojfarebné prevedenie, prípadne viacfarebné prevedenie. Medzery a rozostupy výplne sú plne voliteľné. Tento typ sa prispôsobí Vašim predstavám.
zistit-cenuviac-informacii

Dekor zvisle

brany-dekor-zvysleZ tohto typu je možné vyrobiť veľké množstvo prevedení. Záleží len na predstavivosti a Vaše oplotenie môže byť jedinečné. Cenovo najdostupnejšie z našej ponuky pričom kvalita našich výrobkov je na veľmi vysokej úrovni.
zistit-cenuviac-informacii

ALUMIX s.r.o.
Pusté 868, Žilina-Rosina

alumix@ploty-alumix.sk
+421 908 912 024