0905 915 347  alumix@ploty-alumix.sk

HLINÍKOVÉ PLOTY A BRÁNY

Rýchly dopyt

Vaše meno:
Vaše telefónne číslo:
Napíšte, o čo máte záujem:

KOVANÉ PLOTY

profil-kovana-brana-uv

Všetko, čo vidíte na fotografiách, je hliník. Kované ploty, brány a zábradlia z hliníka Vám zaručujú, že oplotenie Vám už nikdy nebude hrdzavieť, pretože hliník jednak nekoroduje a potom kotviaci materiál, ktorý používame, je z nerezu.

Je nespočetné množstvo možností a variácií, ktoré sa dajú vyrobiť z tohto typu. Navštívte našu výstavnú miestnosť v Žiline a my Vás presvedčíme o tom, že rozdiel medzi železným a hliníkovým kovaným typom je v kvalite.

záruka    vzorkovník RAL    štruktúrované farby

Typ 01

kovane-ploty-alumix-typ1Jednoduchý typ kovaných typov. Horná pásovina môže byť v rovine, v oblúku alebo v dvojitom oblúku. Ako doplnok pridávame do stredu jednoduché vzory z „C" ornamentov. Najčastejšia farba na kované typy je Medená Antika ale čoraz viac lakujeme tieto typy štruktúrovanými farbami.

zistit-cenuviac-informacii

Typ 02

kovane-ploty-alumix-typ2Kovaný typ zdobený „C" ornamentami, kruhmi alebo kombináciou obidvoch. Horná pásovina môže byť ako pri type č.1 v rovine alebo do oblúka. Pri všetkých kovaných typoch je na výber zo 4 druhov špicov.

 

zistit-cenuviac-informacii

Typ 03

kovane-ploty-alumix-typ3Striedavý kovaný typ výplne, ktorý môže byť doplnený „C" ornamentmi alebo kruhmi. Takisto horné pásoviny sú v rovine či do oblúka. Horné špice môžu byť iné ako spodné, medzera je absolútne voliteľná.

 

zistit-cenuviac-informacii

Návrhy kovaných plotov

kovane-ploty-alumix-navrhy

 V tejto kategórii môžete vidieť niektoré naše návrhy a nápady pre kované typy.

 

 

viac-informacii

ALUMIX s.r.o.
Pusté 868, Žilina-Rosina

alumix@ploty-alumix.sk
+421 908 912 024