0905 915 347  alumix@ploty-alumix.sk

HLINÍKOVÉ PLOTY A BRÁNY

Rýchly dopyt

Vaše meno:
Vaše telefónne číslo:
Napíšte, o čo máte záujem:

PALISÁDY

profil-palisady-uv

Palisády Vám vyrobíme na mieru a profesionálne namontujeme so všetkým potrebným príslušenstvom. Všetky naše výrobky sú nalakované tou najkvalitnejšou farbou na titánovom základe, čo zaručuje, že sa už NIKDY nemusíte starať o Vaše oplotenie.

Palisády sú zdobené vrúbkovité rúrky s priemerom 30mm. Zakončenie týchto rúrok je, ako vidíte na tomto obrázku, čiapkou, ktorá je takisto z hliníka. Tvar palisád je rôznorodý, horný nosný jakel môže byť ohnutý do oblúka spolu s palisádami. Medzera medzi palisádami je voliteľná ako pri všetkých našich výrobkoch, zvyčajne je to v rozmedzí od 45-80mm.

   záruka     vzorkovník RAL    štruktúrované farby     čiapky na palisády 2

            

Typ 01

palisady-alumix-typ1Klasický typ oplotenia vyhotovený s horným prevedením rovným alebo do oblúka. Palisády sú zdobené rúrky zakončené hliníkovou čiapkou špicatou alebo oblou.
zistit-cenuviac-informacii

Typ 02

palisady typ 02Striedavé palisády sú modernejším prevedením tohto obyčajne klasického typu. Horné zakončenie inej farby dáva vyniknúť vrchnému oblúku. Honosnejším typom sú kompletne orámované palisády s pridaním prvku, v tomto prípade žula s vypieskovanými iniciálami.

zistit-cenuviac-informacii

ALUMIX s.r.o.
Pusté 868, Žilina-Rosina

alumix@ploty-alumix.sk
+421 908 912 024