Náš vnútorný showroom pripravujeme. Už čoskoro...


Predstavujeme náš vonkajší showroom 

Radi by sme Vám predstavili náš vonkajší showroom o rozlohe 130 m2, kde nájdete na jednej ploche ukážky všetkých našich produktov:

  • rôzne typy brán, plotov a výplní od lamelových, cez dekor až po dierovaný plech v rôznych odtieňoch
  • rôzne konštrukcie brán napr. samonosnú bránu na motor, dvojkrídlovú bránu na motor, teleskopickú bránu na motor, zalamovaciu bránu na kľučku, vstupné bráničky, posuvnú bránu po koľajnici s madlom a zvlášť by sme upriamili Vašu pozornosť na samonosnú bránu s IntellGate systémom na motor
  • rôzne spôsoby otvárania brán pomocou ovládača, aplikácie JABLOTRON, otváranie mobilom a kódovou klávesnicou

Výstavná plocha je z časti vymurovaná z betónových tvárnic a zvyšok tvoria hliníkové stĺpiky, na ktorých sú ukotvené brány, alebo plotové výplne. Návšteva nášho showroomu Vám zabezpečí priamo na mieste, prostredníctvom vizuálnych prezentácií, dokonalý prehľad ako jednotlivé brány fungujú motoricky, na kľučku a konštrukčne.

Široká škála farebných a materiálových prevedení našich produktov uľahčí aj tomu najnáročnejšiemu zákazníkovi rozhodovanie a splní sen o kvalitnej kúpe. Náš odborne vyškolený personál vie poradiť, pomôcť, vysvetliť, poskytnúť riešenie, dohodnúť termín zamerania, prípadne obhliadky miesta realizácie. Pridanou hodnotou našich služieb v prípade záujmu, je aj odborná konzultácia s prípravou betonáže a kabeláže.

Vonkajší showroom môžete navštíviť aj mimo pracovnej doby.

Stretnutie si naplánujete na čísle 0908 266 369.

View the embedded image gallery online at:
https://www.ploty-alumix.sk/navstivte-showroom#sigProId00714ae831