V našej firme sa stretnete s TOP prístupom voči zákazníkovi.

Kontakt zákazníka s firmou ALUMIX
Naši kvalifikovaní zamestnanci, ale hlavne aj majitelia firmy sú v úzkom kontakte so zákazníkmi. Týmto si firma ALUMIX dlhodobo udržuje vysoký štandard komunikácie. Slušnosť, ústretovosť a férovosť. To sú pojmy, z ktorých vychádza naše predsavzatie vyhovieť vašim požiadavkám a ponúkať riešenia, ktoré sa zdajú byť nemožné.

hlinikove ploty alumix zamestnanci

Individuálny prístup
Ku každému zákazníkovi sa snažíme zvoliť individuálny a ľudský prístup. Vždy sa snažíme nielen predať, ale hlavne zvoliť to správne efektívne a ekonomické riešenie pre obidve strany. Robíme veci tak, ako keby sme ich robili sami pre seba.

Rýchlosť cenovej ponuky + sms
V našej firme vám vypracuje cenovú ponuku Miroslava Pastorková, Lenka Závadská a Alžbeta Mažgútová do 2 pracovných dní. Naviac vám pošle sms, že cenová ponuka bola odoslaná na váš mail. V ponukách je jednotlivo vyrátaná každá položka, každá plotová výplň, brána, pohon na bránu, ktorý zodpovedá jej rozmerom a váhe. Vždy zistíme miesto realizácie, tým pádom viete presnú položku za dopravu. Toto všetko je TOP prístup, ktorý zabezpečí, že viete takmer presnú cenu za oplotenie.

Viac o presnej cenovej ponuke sa dočítate TU.

Výstavná miestnosť
V sídle našej firmy sme zriadili výstavnú miestnosť, v ktorej si môžete pozrieť všetky naše výrobky, farebné škály, ale aj rôzne systémy otvárania a ovládania brán. Príďte sa na vlastné oči presvedčiť, že „Rozdiel je v kvalite“.

alumix hlinikove ploty brany vystavna miestnost

Vzorka našich výrobkov k vám domov
Pri presnom zameraní vás navštívime s malými vzorkami našich výrobkov, aby ste si mohli u vás doma naživo pozrieť kvalitu našej výroby. Takisto aj hliníkové nalakované plechy pre výber farby, prípadne RAL vzorkovník.

hlinikove ploty alumix vzorky domov

 

Termíny
Presne poznáme naše možnosti a kapacity a preto s termínom nikdy nemeškáme. Nesľubujeme nemožné len preto, aby sme získali zákazku. V našej spoločnosti plynie termín dodania od dňa zamerania, nie od dňa schválenia výkresovej dokumentácie, čo predstavuje úsporu niekoľko týždňov.

Výkresová dokumentácia
Po presnom zameraní vám vypracujeme výkresovú dokumentáciu vášho oplotenia. V tomto výkrese si môžete skontrolovať a odkonzultovať celkové rozloženie, jednotlivé medzery, farbu a iné detaily na ktorých vám záleží. Až po vašom odsúhlasení začneme oplotenie vyrábať. Týmto postupom si môžete byť istí, že dostanete oplotenie aké ste si objednali.

Telefonát po namontovaní
Po každej montáži voláme zákazníkovi a pýtame sa na jeho spokojnosť. Vždy sa uistíme, že sme dorobili všetky detaily, na ktorých vám záležalo. Dožadujeme sa spätnej väzby na našu prácu, komunikáciu ale aj čistotu montáže.