Novinky

vyhody hlinikoveho plota mMY v ALUMIXe sa komplexne staráme o klienta a tak si oplotenie či zábradlie môžete naplno užívať bez žiadnych ďalších starostí .

vianocna sutaz mOnedlho sú tu Vianoce a tak sme sa rozhodli obdarovať a potešiť niekoho z Vás. Pripravili sme si pre Vás jedinečnú vianočnú súťaž na Facebooku.

ceny hlinikove ploty alumixU nás, nie ste na križovatke rozhodnutí, nelákame zákazníkov na nereálne zľavy a ani neponúkame zázraky na počkanie. Sme odborníci na hliník. A za tým si stojíme.

unikatna hlinikova brana na mieru alumixProfesionálny tím firmy Alumix s.r.o. so sídlom v Rosine vyrobil takmer 4-metrovú bránu ako na zákazku pre rozprávkových hrdinov: na mieru do domu "pána Dlhého", ktorý už nebude musieť skláňať hlavu...

volne stojaca postova schranka alumixAko novinku ponúkame výrobu hliníkových voľne stojacich poštových schránok, ktoré nalakujeme v ľubovoľnej RAL farbe.

hlinikove ploty alumix udrzbaVýber novej brány či plotu je úloha, ktorá si určite zaslúži dávku pozornosti. Mali by spĺňať celý rad požiadaviek ako je bezpečnosť, odolnosť, životnosť, a v neposlednom rade určité estetické kritériá.

katalog produktov alumix plotyRozmýšľate o novom plote, bráne, či zábradlí? Neviete si vybrať medzi množstvom typov, prevedení a farieb? Pozrite si náš nový katalóg, z ktorého si určite vyberiete >>

hlinikovy box na odpadkovy kosAko novinku vám ponúkame hliníkové boxy na odpadkové koše. Ide o celohliníkové konštrukcie so zváranými rámami, dostupné sú vo farebných kombináciách v RAL odtieňoch. V ponuke máme boxy na koše 120 a 240 litrov.

dvojfarebna vypln hlinikove ploty alumixKombináciu farieb si môžete vybrať z celej farebnej škály, ktorú ponúkame. Lamely sú voliteľné z rozmerov 60, 80, 100 a 120 mm. Medzery prispôsobíme vašim požiadavkám tak, ako pri všetkých našich výrobkoch.

novy dekor plotyNový typ - DEKOR S DIEROVANÝM PLECHOM vychádza z jednoduchého typu DEKOR, je však doplnený o nerezový brúsený plech.

vystavna miestnost ploty brany zilinaPripravujeme vnútornú výstavnú miestnosť. Už čoskoro...

ploty brany testovanieNaše výrobky prešli náročným testom priľnavosti farby.