Novinky

trendy novinky hlinikove plotyPrinášame Vám tipy na trendy a novinky z našej ponuky na rok 2023, ktoré jednoznačne nesmú chýbať v žiadnom modernom exteriéri.

vyhody hlinikoveho plota mVybrať si to najlepšie dá občas zabrať. Aj vy sa rozhodujete podľa ceny, recenzie a kvality? MY v ALUMIXe sa komplexne staráme o klienta a tak si oplotenie či zábradlie môžete naplno užívať bez žiadnych ďalších starostí .

vianocna sutaz mOnedlho sú tu Vianoce a tak sme sa rozhodli obdarovať a potešiť niekoho z Vás. Pripravili sme si pre Vás jedinečnú vianočnú súťaž na Facebooku.

ceny hlinikove ploty alumixU nás, nie ste na križovatke rozhodnutí, nelákame zákazníkov na nereálne zľavy a ani neponúkame zázraky na počkanie. Sme odborníci na hliník. A za tým si stojíme.

unikatna hlinikova brana na mieru alumixProfesionálny tím firmy Alumix s.r.o. so sídlom v Rosine vyrobil takmer 4-metrovú bránu ako na zákazku pre rozprávkových hrdinov: na mieru do domu "pána Dlhého", ktorý už nebude musieť skláňať hlavu...

volne stojaca postova schranka alumixAko novinku ponúkame výrobu hliníkových voľne stojacich poštových schránok, ktoré nalakujeme v ľubovoľnej RAL farbe.

hlinikove ploty alumix udrzbaVýber novej brány či plotu je úloha, ktorá si určite zaslúži dávku pozornosti. Mali by spĺňať celý rad požiadaviek ako je bezpečnosť, odolnosť, životnosť, a v neposlednom rade určité estetické kritériá.

katalog produktov alumix plotyRozmýšľate o novom plote, bráne, či zábradlí? Neviete si vybrať medzi množstvom typov, prevedení a farieb? Pozrite si náš nový katalóg, z ktorého si určite vyberiete >>

hlinikovy box na odpadkovy kosAko novinku vám ponúkame hliníkové boxy na odpadkové koše. Ide o celohliníkové konštrukcie so zváranými rámami, dostupné sú vo farebných kombináciách v RAL odtieňoch. V ponuke máme boxy na koše 120 a 240 litrov.

dvojfarebna vypln hlinikove ploty alumixKombináciu farieb si môžete vybrať z celej farebnej škály, ktorú ponúkame. Lamely sú voliteľné z rozmerov 60, 80, 100 a 120 mm. Medzery prispôsobíme vašim požiadavkám tak, ako pri všetkých našich výrobkoch.

vystavna miestnost ploty brany zilinaPripravujeme vnútornú výstavnú miestnosť. Už čoskoro...

ploty brany testovanieNaše výrobky prešli náročným testom priľnavosti farby.