Novinky

dvojfarebna vypln hlinikove ploty alumixKombináciu farieb si môžete vybrať z celej farebnej škály, ktorú ponúkame. Lamely sú voliteľné z rozmerov 60, 80, 100 a 120 mm. Medzery prispôsobíme vašim požiadavkám tak, ako pri všetkých našich výrobkoch.

dierovany plech exclusive ploty alumix novinkaMimoriadny projekt pri ktorom sme použili nové technológie!!! Aj keď to nie je na prvý pohľad zrejmé, jedná sa o malú vstupnú bránku a dvojkrídlovú bránu na motor.

vystavna miestnost ploty brany zilinaV našej výstavnej miestnosti Vás radi uvidíme aj s Vašimi "ratolesťami". Návšteva našej výstavky už nebude pre Vaše deti nudná. Výstavnú miestnosť sme zriadili priamo v našej budove.

novy dekor plotyNový typ - DEKOR S DIEROVANÝM PLECHOM vychádza z jednoduchého typu DEKOR, je však doplnený o nerezový brúsený plech.

ploty brany testovanieNaše výrobky prešli náročným testom priľnavosti farby.

ovladac na brany ovladanieJe to veľmi jednoduché, stačí mať starý ovládač, nový ovládač a byť v blízkosti motora. Prečítajte si návod.

hlinikove-schody-so-zabradlim-blogNavrhli sme, vyrobili a namontovali hliníkové schody so zábradlím, v ktorom bola zároveň zabudovaná malá bránička.