Novinky

katalog produktov alumix plotyRozmýšľate o novom plote, bráne, či zábradlí? Neviete si vybrať medzi množstvom typov, prevedení a farieb? Pozrite si náš nový katalóg, z ktorého si určite vyberiete >>

hlinikovy box na odpadkovy kosAko novinku vám ponúkame hliníkové boxy na odpadkové koše. Ide o celohliníkové konštrukcie so zváranými rámami, dostupné sú vo farebných kombináciách v RAL odtieňoch. V ponuke máme boxy na koše 120 a 240 litrov.

dvojfarebna vypln hlinikove ploty alumixKombináciu farieb si môžete vybrať z celej farebnej škály, ktorú ponúkame. Lamely sú voliteľné z rozmerov 60, 80, 100 a 120 mm. Medzery prispôsobíme vašim požiadavkám tak, ako pri všetkých našich výrobkoch.

novy dekor plotyNový typ - DEKOR S DIEROVANÝM PLECHOM vychádza z jednoduchého typu DEKOR, je však doplnený o nerezový brúsený plech.

vystavna miestnost ploty brany zilinaV našej výstavnej miestnosti Vás radi uvidíme aj s Vašimi "ratolesťami". Návšteva našej výstavky už nebude pre Vaše deti nudná. Výstavnú miestnosť sme zriadili priamo v našej budove.

ploty brany testovanieNaše výrobky prešli náročným testom priľnavosti farby.

ovladac na brany ovladanieJe to veľmi jednoduché, stačí mať starý ovládač, nový ovládač a byť v blízkosti motora. Prečítajte si návod.

hlinikove-schody-so-zabradlim-blogNavrhli sme, vyrobili a namontovali hliníkové schody so zábradlím, v ktorom bola zároveň zabudovaná malá bránička.