alumix konateliaIng. Jozef Knapec a Mgr. Peter KnapecSpoločnosť Alumix, s.r.o. je profesionálnym výrobcom hliníkových plotov, brán a zábradlí s viac ako 17-ročnými skúsenosťami.

Sme slovenský výrobca, ktorý ma sídlo na Slovensku vo vlastnej budove s vlastným strojovým vybavením. Jednoducho - vieme, čo vyrábame, čo zákazníkom predávame a za čo ručíme našou značkou.

Základom našej výroby je kvalitný materiál a kvalitná farba. Hliníkový materiál nakupujeme výlučne od európskych výrobcov. Tento delíme, ohýbame, spájame a zvárame so zariadeniami najlepšej svetovej značky, do detailov prebrúsime a pripravíme na lakovanie. Lakovanie vo všetkých RAL odtieňoch prebieha na plnoautomatickej linke, kde sa výrobky ponárajú do titánovej predúpravy a následne sa nanesie prášková polyuretánová farba od značky TIGER.

V našej firme pracujú dlhodobo kvalifikovaní zamestnanci, ktorí nielen udržujú, ale posúvajú kvalitu komunikácie, výroby ale aj montáže našich výrobkov dopredu.

Svoju pozíciu na slovenskom trhu sme si vybudovali vďaka prístupu ku klientom, kvalitou našich výrobkov a ponúkanými riešeniami na mieru. Zároveň dbáme na to, aby výrobky spĺňali kvalitu našej značky. Dokážeme vyhovieť každej požiadavke a vyriešiť situácie, ktoré sa na prvý pohľad zdajú zložité a príliš komplikované.

Pridanou hodnotou našich brán a plotov je ich dlhodobá funkčnosť. Stojíme si za ňou svojim vlastným menom.