Vyjadrenia našich zákazníkov

Stanka Mati-Tuzinska

Už počas zamerania sme vedeli, že sme naše požiadavky oplotenia dali do tých najlepších rúk! Super tím šikovných ľudí, profesionálny a ochotný prístup, top kvalita. S výsledkom sme veľmi spokojní a Alumix budeme s radosťou odporúčať. ĎAKUJEME! 👌🔝

Alena Brezinská

Maximálna spokojnosť! Profesionálny prístup od prvého momentu zamerania až po montáž. Brána Aktiv predčila naše očakávania a je nie len krásna, ale aj kvalitná. Za nás, brány a ploty od Alumix-u budú vždy naša voľba číslo 1! 👍

Martin Roják

Absolútna spokojnosť od prvého kontaktu, cez zameranie, až po samotnú realizáciu. Veľmi ústretový individuálny prístup, či už písomný, po telefóne, alebo osobný. A samotné brány a plotové dielce, ktoré sme si dali vyrobiť a namontovať, sú presne podľa našich predstáv. Jednoznačne môžeme odporučiť.

Katarína Százová

Spoločnosť Alumix odporúčam každému, kto za výbornú cenu chce mať maximálnu kvalitu. Finálny výsledok bol nad očakávania, nielen po stránke kvalitatívnej, ale aj vizuálnej. Skutočne profesionáli na každom stupni od zamerania po finálnu montáž. S tak prepracovanými postupmi zameranými na klienta som zatiaľ do styku neprišla a to mám za sebou jednu rekonštrukciu a jednu výstavbu nového domu. Skutočne odborníci na slovo vzatí, pokračujte, robíte to výborne.

Dušan Janic

Alumix je spoločnosť, aká sa len tak na Slovensku nevidí. Už prvý kontakt s mladým, kompetentným, ochotným a technicky zdatným kolektívom so slušným vystupovaním v príjemnom prostredí firmy, nás okamžité dostal. Kvalita služby, produktu a samotneho zhotovenia je na vysokej profesionálnej úrovni. Dúfam, že chvála, ktorá sa na túto spoločnosť valí z každej strany, nebude na škodu spoločnosti, ale budete rásť i naďalej. Nás teší to, že plot zaujal a zastavujú sa pri ňom ľudia z blízkeho i vzdialenejšieho okolia, žiadajú kontakt na zhotoviteľa a my ho z radosťou posúvame!!!

Lucia Felixová Múčková

Touto cestou by sme sa Vám radi poďakovali a pochválili celý Váš realizačný team pri výrobe a montáži dielcov oplotenia pre nás plot zo dňa 24.1.2019. Od návrhu cenovej ponuky až po montaž jednotlivých dielov (chalani v tej zime, klobúk dole) ste pristupovali profesionálne a s Vašimi službami a ochotou sme boli nadmieru spokojní. Keďže ste nám montáž robili v dosť frekventovanej ulici, nachádza sa tu škola, aj ohlasy okolia na dizajn a prevedenie, boli veľmi pozitívne. Ešte raz, ďakujeme a želáme Vám veľa ďalších úspechov či už v pracovnej alebo súkromnej oblasti.

Hana Hudáková

Chceli by sa veľmi pekne poďakovať za konzultácie, návrh a realizáciu nášho nového plotu. Komunikácia firmy nás príjemne prekvapila, s takýmto prístupom sa človek na Slovensku často nestretáva, maximálne profesionálny a zároveň ľudský prístup. Vďaka vám máme dnes najkrajší plot na ulici. Rozhodne odporúčame každému kto chce mať pekný a kvalitný plot. Za nás 10/10. Ešte raz ďakujeme.

Michael Hrevus

Alumix ma veľmi profesionálny prístup voči zákazníkovi a nám vyrobili maximálne kvalitné produkty. Minulý týždeň sme dostali našu veľkú bránu + plot "laty". Očakávali sme už podľa fantastických recenzií top produkty, ale naživo nás očarila ešte viac tá kvalita a pekné spracovanie Alu produktov. Sme veľmi spokojní a šťastní, že sme sa rozhodli pre Alumix. Od prvého kontaktu až do finálnej montáže na mieste bol prístup k nám veľmi milý a profesionálny. Cítili sme sa v dobrých rukách od prvého kontaktu. Ak sa zákazník rozhodne pre túto skvelú firmu, urobí len dobrú voľbu, preto silno odporúčame Alumix. Ďakujeme veľmi pekne za krásne produkty a špičkovú montáž 🙂

Ľubomír Sklenar

V prvom rade sa chcem poďakovať celému kolektívu za profesionálny prístup, ochotu a ústretovosť. Po dôkladnom zvažovaní a odporúčaní som aj ja oslovil Vašu spoločnosť. Od samého začiatku, výrobu, montáž a následne overenie mojej spokojnosti som bol veľmi milo prekvapený. S tak profesionálnym prístupom a vyladeným procesom fungovania jednotlivých oddelení vo firme som sa ešte nestretol. Všetko fungovalo tak ako bolo odprezentované, bez najmenšieho zaváhania. Klobúk dolu pred Vašim prozákaznicky orientovaným tímom. V neposlednom rade veľká pochvala za samotné vyhotovenie, prevedenie brán a ich namontovanie. Za mňa len odporúčanie a maximálna spokojnosť. Ešte raz ďakujem a prajem veľa spokojných zakaznikov.

Ivan Gálik

Firmu Alumix môžem len vrelo odporučiť. Profesionálny prístup od prvotnej komunikácie, až po konečnú montáž. Vyrobili nám nádherný a kvalitný plot. Som maximálne spokojný. Ďakujem celému Alumix tímu.

Branislav Franek

Veľká spokojnosť s firmou Alumix 👍🙂

recenzie c