Vaše otázky

cenova ponuka ploty a brany mPo cenovej ponuke prídeme k Vám na presné zameranie kde Vám odporúčame farbu a dohodne všetky detaily ako termín dodania, otváranie brán, doplnky k bránam a plotom a iné.

ploty na celom slovenskuPloty, brány a zábradlia dodávame po celom Slovensku. Pri každej zákazke prídeme osobne na presné zameranie a odporúčame všetky detaily ako aj farbu.

Oplotenie dodávame nielen po celom Slovensku ale aj do Českej Republiky, Maďarska, Rakúska dodávali sme už aj do Nemecka, Francúzska a Belgicka.

V každom prípade platí to, že chodíme na presné zameranie v rámci celého Slovenska a z časti aj do Rakúska alebo Českej republiky.

farby plotov m Ponúkame viac ako 200 druhov odtieňov lesklých, matných a štruktúrovaných farieb.

Naše výrobky lakujeme podľa RAL vzorkovníka. Je to vzorkovník farieb ktorý má farby očíslované štvorčíselným kódom (napr. 8016, 7040, 9006), tento očíslovaný RAL vzorkovník je univerzálny pre všetkých výrobcov práškových farieb.

Ako sme už načrtli lakujeme výlučne práškovými polyesterovými farbami značky Tiger (www.tiger-coatings.com), je to Rakúsky výrobca práškových farieb, ktorý má širokú škálu produktov avšak my používame prášok pod označením „fasádny polyester" čo je spomedzi tejto škály najkvalitnejšia farba do exteriéru.

alumix ploty zaruka na farbuNaša 10 ročná záruka na farbu je podložená odborným testom v laboratóriu.

Naše výrobky lakujeme výlučne práškovými polyesterovými farbami značky Tiger (www.tiger-coatings.com), je to Rakúsky výrobca práškových farieb, ktorý má širokú škálu produktov avšak my používame prášok pod označením „fasádny polyester" čo je spomedzi tejto škály najkvalitnejšia farba do exteriéru.

muriky mMúriky bohužiaľ nerobíme, nerobíme žiadne stavbárske alebo murárske práce, sme kovovýroba a zaoberáme sa výrobou a montážou hliníkových plotov, brán, zábradlí a ich príslušenstva.

Nerobíme žiadne stavbárske a ani murárske práce. Sme kovovýroba a vyrábame výlučne hliníkové ploty brány a zábradlia ktoré Vám profesionálne namontujeme na vopred pripravený múrik, alebo betónový základ s potrebným príslušenstvom ako motory, kľučky, pánty a iné.

Prípravu na brány ako betónový základ a príprava kabeláže pre motory a ich príslušenstvo si takisto musí každý zákazník urobiť vo vlastnej réžii.

dvojkridlova brana posuvna brana m Pri realizácii veľkej vstupnej brány, si veľa zákazníkov kladie otázku či budú mať bránu posuvnú, alebo dvojkrídlovú. Aké sú výhody, či nevýhody každej z nich? Poďme si  niečo málo o nich povedať.

Posuvná brána

Posuvná brána je náročnejšia na miesto po stranách brány, pre jej otvorenie. Je osadená  v osi múrika, ale zhruba 4 centimetre za ním, aby sa mohla posúvať do strany za múrik.   Potrebuje dostatok priestoru na otvorenie.

material brany mNaše výrobky vyrábame výlučne z hliníka v kombinácii s nerezovými doplnkami ako sú pánty, kotviaci materiál, konzoly na motor a iné. Na kvalite materiálu si veľmi zakladáme a preto nemeníme našich osvedčených dodávateľov ktorí sú zo Slovenska, Rakúska a Nemecka.

Aký materiál používate?

Základom našich výrobkov je kvalitný materiál a kvalitná farba. Vyrábame výlučne z hliníka európskej normy 6060 T66, čiže nepoužívame žiadny materiál z Číny. Naši dodávatelia sú zo Slovenska, Rakúska a Nemecka.

pohony k branam mK bránam montujeme pohony značky NICE. Motory Vám profesionálne namontujeme k bránam aj s potrebným príslušenstvom.

K našim bránam montujeme motory značky NICE. Je to popredný Taliansky výrobca motorov na brány a ich príslušenstva. S touto značkou spolupracujeme už niekoľko rokov, ich spoľahlivosť máme overenú namontovaním približne 250 motorov ročne!!!

Prípravu na brány čiže betónový základ a príprava kabeláže je na zákazníkovi avšak montáž samotných motorov a ich príslušenstva už vykonávame my.

posuvna brana samonosna al na kolajnici mZákazníci často nevedia akú posuvnú bránu, samonosnú alebo po koľajnici? Aký je medzi nimi rozdiel, aké majú výhody a nevýhody si povieme v tomto blogu.

Stručný úvod a rozdelenie

Posuvná brána sa v posledných časoch stala akýmsi trendom, pričom sa zabúda na jej hlavné využitie a často ju zákazníci volia aj vtedy keď nie je potrebná. Ak máte málo miesta za oplotením, to znamená, že ak zájdete autom do dvora, nezavreli by ste už dvojkrídlovú bránu, alebo z iných dôvodov potrebujete mať miesto vo dvore, v tom prípade je posuvná brána na mieste.