Ak máte záujem, volajte na tel. č. +421 948 148 654

Sila našej spoločnosti sa neposudzuje len na základe kvalitne odvedenej práce, ale dôraz kladieme aj na samotný servis nami dodaných produktov.

Sme najväčším výrobcom hliníkového oplotenia na Slovensku, a preto sme sa rozhodli svoju pozornosť venovať špeciálne servisom brán.

Kvalitu našich servisných služieb zabezpečíme špeciálne vyškolenými technikmi, ktorí zrealizujú servis brán alebo motorov priamo na mieste samotnej realizácie. Každý náš „SERVISÁK“ je plne vybavený odbornými znalosťami, doplnenými materiálovým vybavením, čo umožňuje „takmer na počkanie“ priamu opravu, či servis u zákazníka.

Samozrejme naším dlhodobým cieľom je vždy poskytovať bezchybné a dlhodobo udržateľné produkty, ale občas je potrebné urobiť servisný zásah spôsobený prírodnými vplyvmi, cudzím zavinením alebo na požiadanie zákazníka, ktoré nevieme ovplyvniť.

Čo Vám teda v rámci bezkonkurenčného servisu ponúkame?

  • Priamy kontakt na našich skúsených servisných technikov bez nekonečných čakacích prestupov na telefóne / žiadne call centrum, žiadna umelá inteligencia, žiadne klikačky na klávesnici telefónu/
  • Servisný zásah priamo u zákazníka
  • 100% odvedenú profesionálnu prácu = 100% spokojnosť zákazníka
  • Celoslovenskú pôsobnosť

Dôležitá informácia pre tých, ktorí by sa rozhodli využiť náš servis.

Servisný zásah realizujeme len na brány, ktoré vyrábala a montovala spoločnosť ALUMIX.


Kontaktujte nás

V prípade záujmu kontaktujte Maroša Kyšeľu na tel. čísle +421 948 148 654 prípadne e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Môžete nás kontaktovať aj cez formulár:

Prosím, napíšte Vaše meno alebo firmu.
Prosím, napíšte miesto realizácie.
Prosím, napíšte typ závady.
Prosím, napíšte tel. číslo.
Invalid Input
Invalid Input