Ak máte záujem, volajte na tel. č. +421 948 148 654

Sila našej spoločnosti sa neposudzuje len na základe kvalitne odvedenej práce, ale dôraz kladieme aj na samotný servis nami dodaných produktov.

Sme najväčším výrobcom hliníkového oplotenia na Slovensku, a preto sme sa rozhodli svoju pozornosť venovať špeciálne servisom brán.

Kvalitu našich servisných služieb zabezpečíme špeciálne vyškolenými technikmi, ktorí zrealizujú servis brán alebo motorov priamo na mieste samotnej realizácie. Každý náš „SERVISÁK“ je plne vybavený odbornými znalosťami, doplnenými materiálovým vybavením, čo umožňuje „takmer na počkanie“ priamu opravu, či servis u zákazníka.

Samozrejme naším dlhodobým cieľom je vždy poskytovať bezchybné a dlhodobo udržateľné produkty, ale občas je potrebné urobiť servisný zásah spôsobený prírodnými vplyvmi, cudzím zavinením alebo na požiadanie zákazníka, ktoré nevieme ovplyvniť.

Čo Vám teda v rámci bezkonkurenčného servisu ponúkame?

  • Priamy kontakt na našich skúsených servisných technikov bez nekonečných čakacích prestupov na telefóne / žiadne call centrum, žiadna umelá inteligencia, žiadne klikačky na klávesnici telefónu/
  • Servisný zásah priamo u zákazníka
  • 100% odvedenú profesionálnu prácu = 100% spokojnosť zákazníka
  • Celoslovenskú pôsobnosť

Dôležitá informácia pre tých, ktorí by sa rozhodli využiť náš servis.

Servisný zásah realizujeme len na brány, ktoré vyrábala a montovala spoločnosť ALUMIX.


Ako naprogramovať nový ovládač

Je to veľmi jednoduché, stačí mať starý ovládač, nový ovládač a byť v blízkosti motora. Prečítajte si návod.

1. Vezmite starý úž naprogramovaný ovládač a nový ovládač, ktorý chcete naprogramovať a postavte sa do blízkosti motora aby si dokázal zaznamenať nové naprogramovanie do pamäte.

2. Na novom ovládači (nenaprogramovanom) stlačte a držte tlačidlo ktoré chcete naprogramovať 17 sekúnd, potom tlačidlo uvoľnite.

3. Na starom ovládači stlačte už naprogramované tlačidlo trikrát za sebou, pomaly a krátko.

4. Na novom ovládači stlačte tlačidlo a držte 5 sekúnd, potom uvoľnite tlačidlo.

5. Motor si musí nové naprogramovanie uložiť do pamäte, preto počkajte 30 sekúnd.

Po 30 sekundách vyskúšajte nový naprogramovaný ovládač.

Poznámka: Tlačidlá na ovládačoch sa dajú programovať len vodorovne nie do kríža. Ak máme na starom ovládači naprogramované horné tlačidlo na novom môžeme programovať tiež len horné tlačidlo...viď obrázok.

Programovanie tlačidielKontaktujte nás

V prípade záujmu kontaktujte Maroša Kyšeľu na tel. čísle +421 948 148 654 prípadne e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Môžete nás kontaktovať aj cez formulár:

Prosím, napíšte Vaše meno alebo firmu.
Prosím, napíšte miesto realizácie.
Prosím, napíšte typ závady.
Prosím, napíšte tel. číslo.
Prosím, napíšte Váš e-mail.
Invalid Input