hlinikovy plot vyhody

Do popredia sa dostávajú čoraz viac trvácne a najmä bezúdržbové materiály akým je napríklad hliník a s ním spojené výrobky - hliníkové zábradlia, oplotenie či iné doplnky.

Spoločnosť sa poslednou dobou uberá pohodlným a bezstarostným smerom, kedy exteriér, o ktorý sa treba starať tak tvorí neoddeliteľnú súčasť každého kvalitného diela, avšak s našimi výrobkami exteriér nemusíte vôbec riešiť.
Najčastejšou požiadavkou klienta je práve schopnosť materiálu odolávať vonkajším vplyvom prostredianepodliehať korózií - preto je najlepšou voľbou hliník.

Tento materiál je vhodnou formou ako spojiť dokonalé prevedenie jednotlivých vzorov a zároveň dlho trvácnosť. Jeho jedinečné vlastnosti vedia vyzdvihnúť Vaše oplotenie a pridať tak na hodnote samotného diela, ale i na Vašej spokojnosti.

U nás si neobjednávate len samotné výrobky, ale aj bezkonkurenčný prístup a servis

Firma ALUMIX je charakteristická najmä svojou komplexnou starostlivosťou o klienta a tak si oplotenie či zábradlie môžete naplno užívať bez žiadnych ďalších starostí aj Vy. Na trhu máme tradičné pôsobenie od roku 2007, a tento fakt z nás robí ozajstných profíkov.

vyhody hlinikoveho plota

Naša poctivá 10 ročná záruka na farbu poskytuje zákazníkom pocit, akoby sme oplotenie odovzdali práve dnes. Od presného zamerania pristupujeme ku zákazníkom individuálne a ústretovo až po samotnú montáž.

Našou najväčšou výhodou je ľudský prístup, ktorý nás výrazne oddeľuje od konkurencie. Kladieme vysoký dôraz aj na samotné výrobky a disponujeme najkvalitnejšími zváračkami zn. Fronius a tým sú naše rámy poctivo a precízne zvárané a do hladka vybrúsené bez viditeľných zvarov. Dbáme na konštrukčné vlastnosti, aby každá brána či zábradlie spĺňalo všetky parametre správneho chodu.

Koniec koncov, niet nad pocit, že ste investovali do oplotenia, ktoré už nemusíte viac natierať a brúsiť, aby ste dosiahli rovnaký výsledok ako na začiatku. S nami máte plot či zábradlie bez starostí.

Presvedčte sa sami, že rozdiel je v kvalite.