Aký plot sa najviac hodí k Vášmu domu? Tipy na trendy a novinky z našej ponuky na rok 2023

Plánujete realizáciu nového oplotenia, prípadne zvažujete výmenu starého za niečo moderné a trendy? Poďme sa na to bližšie pozrieť...

trendy novinky hlinikove ploty1

trendy novinky hlinikove ploty2

Samozrejme, každý dizajn oplotenia či zábradlia má niečo do seba. Niekomu sa páči klasika v imitácii drevenej laty ako napríklad náš vzor Laty, prípadne naše obľúbené Exclusive Šikmé lamely alebo aj nepriehľadný dizajn Premium Plus.

Dnes Vám však priblížime trendy a novinky vzorov s ktorými sa najviac stretávame v rôznych architektonických projektoch, moderných vizualizáciách a vo finále aj v reálnej podobe.

vzor vertical hlinikovy plot

Vzor VERTICAL – moderný a zároveň elegantný dizajn , ktorý sa vyznačuje zvislou výplňou bez priameho zvaru. Lamely v tomto vzore je použitá o rozmere 60x20 a je vymeniteľná v prípade poškodenia. Tento dizajn je možné kombinovať aj s plechom zo zadnej strany a tým si môžete užívať svoje súkromie.

vzor vertical exclusive hlinikovy plot

Vzor VERTICAL EXCLUSIVE – naša novinka, s ktorou Váš exteriér zažiari! Elegancia a dizajn sú na prvom mieste. Pri tomto vzore taktiež používame lamely o rozmere 60x20. Dominantná je plechová časť, ktorá môže byť z jednej strany alebo o oboch strán. Výška plechovej časti je do ½ alebo do 1/3.

hlinikovy plot vzor exclusive sikme lamely zvislo

Vzor EXCLUSIVE šikmé lamely ZVISLO – ďalšie nové vertikálne prevedenie , ktoré je čoraz viac a viac populárne. Nie len oživí Váš dom ale dopraje Vám súkromie. Lamely sú použité o rozmere 60x20 alebo 80x20, kde uhol natočenie lamiel je stály.

hlinikovy plot vzor premium 40x60

Vzor PREMIUM 40x30 – unikátne moderné prevedenie charakteristické lamelou umiestnenou popred rám, tým pádom si môžete užívať čistý dizajn oplotenia bez masívneho rámu. Taktiež je na Vás akú pohľadovú stranu profilu si zvolíte, buď 40mm alebo 30mm.

vzor aktiv hlinikovy plot

Vzor AKTIV – alebo po našom „DEŇ a NOC“. Jedinečné oplotenie s prekladanými lamelami. Toto dvojradové prevedenie je nadčasové, moderné a naozaj jedinečné. Výber lamely je na Vás a rovnako aj rozostupy medzi nimi.


Tak čo? Ktorý vzor sa Vám páči najviac?

VERTICAL - zistiť cenu >>

VERTICAL EXCLUSIVE - zistiť cenu >>

EXCLUSIVE ŠIKMé LAMELY zvislo - zistiť cenu >>

PREMIUM 40x30 - zistiť cenu >>

AKTIV - zistiť cenu >>


Veríme, že Vám tento súhrn pomohol pri výbere oplotenia a Váš trendy dom bude čakať už len na TRENDY plot.