alumix ploty zaruka na farbuNaša 10 ročná záruka na farbu je podložená odborným testom v laboratóriu.

Naše výrobky lakujeme výlučne práškovými polyesterovými farbami značky Tiger (www.tiger-coatings.com), je to Rakúsky výrobca práškových farieb, ktorý má širokú škálu produktov avšak my používame prášok pod označením „fasádny polyester" čo je spomedzi tejto škály najkvalitnejšia farba do exteriéru.

 Na farbu poskytujeme záruku 10 rokov. Záruka sa vzťahuje na to, že farba sa za 10 rokov nesmie odlupovať od materiálu. Takisto je záruka na stálosť odtieňa.

Farba na našich výrobkoch je odolná voči vode a UV žiareniu:

Odolnosť farby voči vode 1  Odolnosť farby voči vode 2

 Odtieň farby si drží svoj trvalý vzhľad po celé desaťročia:

Odolnosť farby voči UV žiareniu 1  Odolnosť farby voči UV žiareniu 2

Na záruku dostanete záručný list kde sú vypísané všetky výrobky ktoré sme Vám dodávali a takisto to čo sme si už písali vyššie, čiže na čo sa vzťahuje záruka.

Náš prístup k záruke je veľmi zodpovedný a preto sme si dali testovať nalakovaný profil RAL 9007 do laboratória firmy TIGER kde bol tento profil podrobený testu v slanej komore nepretržite 1000 hodín čo zodpovedá približne 15 rokom poveternostných vplyvov počasia.
Po ukončení testu sa prevádzali na profile mechanické odolnosti farby. Nožom sa snažili strhnúť farbu z povrchu a následne boli prevedené dve ryhy až na materiál a z týchto miest sa zase pokúšali farbu odlupnúť.

 Výsledok testu: žiadna pľuzgierovosť a žiadna korózia

 Foto testu:

Foto prednej strany testu

Foto profilu po 1000 hodinovom teste v slanej komore:

Foto profilu po 1000 hodinách v slanej komore

Naša záruka je podložená odborným testom v laboratóriu!!!