material brany mNaše výrobky vyrábame výlučne z hliníka v kombinácii s nerezovými doplnkami ako sú pánty, kotviaci materiál, konzoly na motor a iné. Na kvalite materiálu si veľmi zakladáme a preto nemeníme našich osvedčených dodávateľov ktorí sú zo Slovenska, Rakúska a Nemecka.

Aký materiál používate?

Základom našich výrobkov je kvalitný materiál a kvalitná farba. Vyrábame výlučne z hliníka európskej normy 6060 T66, čiže nepoužívame žiadny materiál z Číny. Naši dodávatelia sú zo Slovenska, Rakúska a Nemecka.

Na základe našej viac ako 13 ročnej skúsenosti s výrobou hliníkových výrobkov dokážeme pri niektorých častiach výroby zistiť tuhosť, zvariteľnosť a ohýbateľnosť materiálu. Presné označenie materiálu je EN AW 6060 alebo AlMgSi 0,5 čo znamená že je to zliatina hliníka, horčíka a kremíka v pomere 0,5%. Nie je to teda čistý hliník ale je to určitý druh duralu. Pomer 0,5% horčíka a kremíka voči hliníku je ideálna zliatina pre ohýbanie, tvarovanie, zváranie ale zároveň aj pevnosť a húževnatosť.

Ďalším materiálom ktorý používame v kombinácii s hliníkom je nerez. Z tohto materiálu vyrábame komponenty k bránam plotom a zábradliam, napr. nerezové nastaviteľné pánty, nerezový spojovací a kotviaci materiál, nerezové konzoly na motor pre dvojkrídlovú bránu, nerezový rígel do zeme pre dvojkrídlovú bránu na kľučku a iné.

Tabuľka zloženia materiálu z ktorého vyrábame:
Tabuľka

Klasický materiál: Sú to Jackle 60x60x3, 60x40x3, 60x30x2, 60x20x1,5 a iné voľne dostupné materiály ktoré sa najčastejšie používajú na rámy brán a plotových dielcov.

 Klasické profily

Špeciálny materiál: Špeciálne navrhnuté profily rôznych tvarov a rozmerov ktoré sa lisujú do foriem (matríc) pri teplote 360 stupňov Celzia.

Špeciálne profily


Pozrite si naše výrobky z týchto špeciálnych profilov,
kliknite na fotografiu a prejdete do galérie.