ploty na celom slovenskuPloty, brány a zábradlia dodávame po celom Slovensku. Pri každej zákazke prídeme osobne na presné zameranie a odporúčame všetky detaily ako aj farbu.

Oplotenie dodávame nielen po celom Slovensku ale aj do Českej Republiky, Maďarska, Rakúska dodávali sme už aj do Nemecka, Francúzska a Belgicka.

V každom prípade platí to, že chodíme na presné zameranie v rámci celého Slovenska a z časti aj do Rakúska alebo Českej republiky.

 


Postup pri zákazke je nasledovný:

1. Cenová ponuka
2. Zameranie na mieste realizácie
3. Výkresová dokumentácia, ktorú nám zákazník odsúhlasí
4. Výroba a plánovanie
5. Montáž s odovzdaním dokumentácie
6. Telefonát po namontovaní

1. Cenová ponuka:

marek obsivany

Cenovú ponuku vám vypracuje Marek Obšivaný do 2 pracovných dní. Naviac vám pošle sms, že bola ponuka odoslaná na váš mail. Marek s vami rád preberie aj technické záležitosti, ako rozdelenie a typy brán, odporúčané rozmery, príprava betónových základov a kabeláže, farbu a iné poradenstvo. Taktiež nás môžete navštíviť v našej výstavnej miestnosti so vzorkami, kde vám odprezentujeme kvalitu našich výrobkov, farebné prevedenia, funkcie motorov. Po dohode nás môžete navštíviť aj mimo pracovných hodín, alebo cez víkend.

Ak zákazník akceptuje cenovú ponuku jeho kontaktné údaje postupujú Petrovi Knapcovi, ktorý má na starosti zameranie na mieste realizácie.

Marek Obšivaný
0908 800 477
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

2. Zameranie:

peter knapec

Peter Knapec zavolá zákazníkovi a dohodne si s ním stretnutie na mieste realizácie, kde zákazku presne zameria laserovým meračom, takisto disponujeme aj nivelizačným a uhlovým zariadením, čo vo finále spresňuje výrobu našich výrobkov.

Priamo k vám prinesieme malú vzorku typu, ktorý ste si vybrali, na ktorej môžete vidieť presnosť našej výroby. Odporučíme farbu, otváranie brán a iné detaily.

Zákazník podpisuje objednávku a skladá zálohu vo výške 30-40% v hotovosti, prípadne prevodom na účet. Stanoví sa termín montáže, avšak tento termín dodania môže byť posunutý o oneskorenie zálohovej platby, prípadne o oneskorenie odsúhlasenia výkresovej dokumentácie.

Mgr. Peter Knapec
0908 912 024
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

3. Výkresová dokumentácia:

michal lauko

Michal Lauko spracuje zamerané rozmery do výkresovej dokumentácie, ku ktorej by sa mal zákazník vyjadriť najneskôr do 3 pracovných dní. Záleží nám na vašej spokojnosti a preto s vami preberieme trpezlivo všetky vaše požiadavky na finálnu verziu oplotenia. Výkresovú dokumentáciu prekreslíme toľkokrát, kým nebudete s návrhom úplne spokojný. Výkresovú dokumentáciu môžete prísť odkonzultovať s Michalom Laukom aj osobne do sídla našej firmy. Až po odsúhlasení začneme vyrábať , čím sa nemôže stať to, že Vám dodáme oplotenie, ktoré ste si neželali.

Bc. Michal Lauko
0908 961 570
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

4. Výroba a plánovanie:

igor strba

Igor Štrba sa postará o výrobu vášho oplotenia v tej najvyššej kvalite a v dohodnutom termíne dodania. Vyrábame vo vlastných priestoroch o rozlohe 1000 m², s vlastným strojovým vybavením špičkovej značky (Fronius, Elumatec), čo nám zabezpečuje vysokú presnosť a kvalitu. Výrobky lakujeme technológiou titánovej vrstvy, na ktorú nanášame práškové farby Rakúskeho výrobcu Tiger = výsledkom je 100% priľnavosť farby na povrch hliníka za čo ručíme 10 ročnou zárukou na farbu. Naše výrobky prechádzajú pravidelnými testami odolnosti farby voči UV žiareniu, priľnavosti na povrch a 1000 hodinovým testom v slanej komore.

Približne týždeň pred montážou vám zavoláme a dohodneme s vami presný dátum a hodinu príchodu na montáž a jej priebeh.

Igor Štrba
0948 616 304
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

5. Montáž:

Anton Gjer Adam Jačeň  

Montáž zabezpečujú naši stáli zamestnanci, žiadne externé firmy, alebo náhodné posily. Naši montážnici majú elektrikárske osvedčenie § 21 – elektrotechnik, vďaka čomu môžu profesionálne zapájať motory a iné príslušenstvo k bránam.Po namontovaní oplotenia a upratania si po sebe vám vysvetlia fungovanie motorov, odovzdajú dokumentáciu a takisto preberajú zvyšnú sumu za oplotenie.

Anton Gjer
Adam Jačeň
0948 488 528

6. Telefonát po namontovaní:

jozef knapec

Ing. Jozef Knapec
0905 915 347
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Vyplatením peňazí za oplotenie to u nás nekončí. Napriek namontovaniu a odovzdaniu zákazky nám záleží na dokončení všetkých detailov a preto vám po montáži zavoláme a pýtame sa na vašu spokojnosť. Dožadujeme sa spätnej väzby na našu prácu, komunikáciu, ale aj čistotu montáže.

Vykonávame záručný aj pozáručný servis na všetko čo dodáme vo veľmi rýchlom čase.
Ak by ste mali nejakú požiadavku, pripomienku alebo aj reklamáciu prosíme vás, napíšte nám na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a my vám veľmi radi vyhovieme.

Váš názor je pre nás dôležitý a posúva našu kvalitu dopredu.